Hüpoteeklaen

Kodulehele

Hüpoteeklaen on vastutustundlik laenuandja, kes väljastab kinnisvara tagatisel laene kuni 20 aastaks.

Oma laenutoodetega on Hüpoteeklaen toeks nii alustavatele kui ka juba tegutsevatele ettevõtjatele ja eraisikutele. Hüpoteeklaenu loomise taga 2009. aastal on pikaajalise kinnisvara ja pangandustaustaga Eesti inimesed. Alates sellest ajast on ettevõtte fookus olnud paindlike ja kiirete finantslahenduste pakkumisel. Riskide hindamisel on Hüpoteeklaen konservatiivne, järgib vastutustundliku laenamise põhimõtteid ja laenuandjate head tava.

Hüpoteeklaenu teenused on kättesaadavad üle Eesti ja klienditeenindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.