Bondora

Kodulehele

Bondora on 2008. aastast tegutsev finantstehnoloogiaettevõte Euroopas, mis pakub miljonitele klientidele turvalisi veebipõhiseid investeerimis- ja laenuteenuseid. Bondora investeerimisplatvormi kasutavad igapäevaselt inimesed üle kogu Euroopa, lisaks saavad kliendid Eestist, Soomest, Hispaaniast ja Hollandist taotleda personaalseid väikelaene. Läbi aastate on Bondora platvormil tegutsenud üle 200 000 investori, kes on investeerinud kokku rohkem kui 800 miljonit eurot ja tänu sellele teeninud tootlust üle 100 miljoni euro. Bondora tiimi kuulub ligi 200 töötajat üle kogu maailma.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.